Tworzymy systemy Point of Sale

Aktualności

Sukces Wiktora Sandera
Ogromnie miło nam poinformować, że nasz zawodnik Wiktor Sandera reprezentujący AZS AWF Kraków, wynikiem 88,80(4) zdobył 1. miejsce w konkurencji K-1 mężczyzn w XXIII Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kajakarstwie górskim!
CARBO CHEP
CARBO CHEP - our patented solution for the Point of Sale. - made of resistant polycarbonate, which allows a long time of use - the transparent material ensures product visibility - maximum use of space at the POS
Produkt w Obiegu
Miło nam poinformować, że nasze ekspozytory metalowe - zastępujące standy kartonowe w sieci drogerii Rossmann SDP w Polsce - zostały zakwalifikowane do II etapu IV. edycji konkursu PRODUKT W OBIEGU, organizowanego przez Ministerstwo Klimatu.
Współpraca z marką Spontex
Dla naszego klienta, marki Spontex - mistrza mniejszego wysiłku, możemy pochwalić się kilkoma ciekawymi realizacjami, częściowo zebranymi na załączonych zdjęciach ekspozycji w marketach Makro oraz Selgros Cash&Carry.
Letnia ekspozycja marki Coca-Cola
Podobnie jak w zeszłym roku również i tego lata mieliśmy przyjemność współtworzyć letnie ekspozycje marki Coca-Cola. W ramach kampanii #WOWMOMENT przygotowaliśmy ekspozycje sklepowe w różnych marketach m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.
Ekspozycja niestandardowa dla marki Krupnik
Realizacja niestandardowej ekspozycji naszego projektu dla marki Krupnik zawitała niedawno do marketu Carrefour w warszawskim CH Reduta. Wyjątkowy pomysł został zainspirowany symboliką przejścia do magicznego świata Krupnika, gdzie tradycyjna polska
Rema Days Warsaw 2018
W dniach 7-9.02.2018r. odbyły się coroczne Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, podczas których zaprezentowaliśmy szeroki wachlarz naszych produktów- w tym nowe, rozszerzone wersje opatentowanych w zeszłym roku Klik Klaków.
Zajęliśmy II miejsce w Międzynarodowym konkursie.
Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie zwycięzców w konkursie organizowanym przez Cola Cola na Spektakularne dzieło sztuki z butelek COCA-COLA.
Nowości: podsumowanie pierwszego półrocza 2017r.
Rok 2017 upływa dla POSM Factory pod znakiem współpracy z Coca-Cola HBC Polska. W ciągu ostatnich miesięcy mieliśmy przyjemność uczestniczyć w różnych projektach naszego klienta.
Targi Euroshop 2017 w Dϋsseldorfie
W dniach 5-9.03.2017r. braliśmy udział jako wystawca na międzynarodowych targach Euroshop w Dϋsseldorfie. W ciągu 5 dni mieliśmy okazję przedstawić POSM Factory szerokiej grupie odwiedzających z różnych krajów.
Nasze nowe produkty
Z dumą przedstawiamy Państwu nasze nowe, opatentowane produkty: listwy z uchwytami Klik Klak oraz Unbreakable Basket.
Powitanie
Witamy na nowej odsłonie strony POSM Factory! Miło nam poinformować Państwa o możliwości głębszego zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami jak i technologiami wykonania.