Tworzymy systemy Point of Sale

Aktualności

Ekspozytory Rossmann w nowej odsłonie
Nowe ekspozytory promocyjne dla Rossmann - stal połączona z elementami nawiązującymi do drewna i natury. Otwarte boki ekspozytora nadają mu lekkości i zwiększają widoczność produktów. Nie zabrakło również oświetlenia LED, które dopełnia jego wygląd.
Ekspozytor Metaxa dla Grupy Maspex
Nowość w kategorii alkoholowej POS - wyjątkowe ekspozytory premium dla Grupy Maspex wykonane z dbałością o szczegóły, wyposażone w efektowne podświetlenie LED. Sprytne wykorzystanie powierzchni w 100% - zaprojektowana „wnęka” z półkami na produkty.
Ekspozytory Rossmann Polska w nowej odsłonie
Czas na zmiany - nasze trwałe ekspozytory wykonane ze stali, które od kilku lat znajdziecie w sklepach Rossmann w całej Polsce od teraz dostępne również w eleganckiej bieli - sami zobaczcie jak się pięknie prezentują!
Produkty Garden Gourmet na mobilnych ekspozytorach Coolio
Nestlé Polska zdecydował się sprawdzić sprzedaż swoich produktów Garden Gourmet przy wsparciu mobilnego ekspozytora chłodzącego Coolio. Klient postawił też na inteligentną podkładkę Perfect Data, która uzyskuje precyzyjne dane sprzedażowe.
Fotobudka #BarbieTheMovie
Z okazji premiery filmu i limitowanej serii kosmetyków marki NYX w sieci sklepów Rossmann w całej Polsce pojawiły się nasze efektowne różowe fotobudki z kultowym Barbie Dreamhouse w tle.
Ekspozytory L’Oreal w drogeriach Hebe
Inwestowanie w nietrwałe materiały POS jest nielogiczne i passé - wie o tym L’oreal, który zdecydował się na nasze solidne i ekologiczne ekspozytory, które posłużą przez lata i równocześnie przyczynią się do znacznego zmniejszenia ilości odpadów.
Modernizacja Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku
Uczestniczyliśmy w pracach nad modernizacją otwartego ponownie we wrześniu 2022 r. Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych multimedialnych technologii instytucja zyskała na atrakcyjności i dostępności.
Współpraca z marką Xiaomi
Koncepcja Shop-In-Shop dla naszego klienta wraz z efektywnymi stołami ekspozycyjnymi, które tworzą centralny punkt każdego stoiska, zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół oraz z wykorzystaniem nowoczesnych i opatentowanych technologii.
Kampania promocyjna z Coolio
2022 rok zaowocował 2 znaczącymi współpracami z firmami Charcupac Polska oraz Upfield.  Z Coolio otrzymujecie lepszą ekspozycję swoich produktów poza standardowym sektorem chłodzenia w sklepie,co przekłada się na optymalizację i zwiększoną sprzedaż.
Ekspozytor dla Grupy Żywiec
To kolejny zrealizowany z sukcesem projekt pod szyldem świadomości ekologicznej. Nasze ekspozytory stalowe na produkty marki Heineken cieszą oko i planetę. Solidne wykonanie, gwarancja długoletniej trwałości, produkcja w obiegu zamkniętym.
Końcówki regałów dla Rossmann Polska
Końcówki regałów to nasz kolejny projekt zrealizowany dla sieci drogerii Rossmann. Od 2021 roku możecie je zobaczyć w wielu sklepach w Polsce.
Ekologiczne ekspozytory trwałe – współpraca z Rossmann Polska
Od 2019 roku mamy przyjemność współpracować z siecią drogerii Rossmann - nasze ekologiczne ekspozytory promocyjne znajdziecie w każdym punkcie Rossmann w całej Polsce! 
Wyspa Łowicz dla Grupy Maspex
Wyspa Łowicz została wyprodukowana przez POSM Factory i wyposażona w najnowsze technologie przez Perfect Data- tzw. inteligentną półkę, która na bieżąco waży i liczy eksponowany towar, po czym go analizuje i generuje raporty danych sprzedażowych.
Wznowiona działalność Narodowego Muzeum Techniki w Warszawie
1 lutego 2022 r. Narodowe Muzeum Techniki w Warszawie z siedzibą w Pałacu Kultury i Nauki oficjalnie wznowiło swoją działalność po 5 latach przerwy. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tego projektu jako generalny wykonawca inwestycji.
Sukces Wiktora Sandera
Ogromnie miło nam poinformować, że nasz zawodnik Wiktor Sandera reprezentujący AZS AWF Kraków, wynikiem 88,80(4) zdobył 1. miejsce w konkurencji K-1 mężczyzn w XXIII Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kajakarstwie górskim!
Produkt w Obiegu
Miło nam poinformować, że nasze ekspozytory metalowe - zastępujące standy kartonowe w sieci drogerii Rossmann SDP w Polsce - zostały zakwalifikowane do II etapu IV. edycji konkursu PRODUKT W OBIEGU, organizowanego przez Ministerstwo Klimatu.
Współpraca z marką Spontex
Dla naszego klienta, marki Spontex - mistrza mniejszego wysiłku, możemy pochwalić się kilkoma ciekawymi realizacjami, częściowo zebranymi na załączonych zdjęciach ekspozycji w marketach Makro oraz Selgros Cash&Carry.
Letnia ekspozycja marki Coca-Cola
Podobnie jak w zeszłym roku również i tego lata mieliśmy przyjemność współtworzyć letnie ekspozycje marki Coca-Cola. W ramach kampanii #WOWMOMENT przygotowaliśmy ekspozycje sklepowe w różnych marketach m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.
Ekspozycja niestandardowa dla marki Krupnik
Realizacja niestandardowej ekspozycji naszego projektu dla marki Krupnik zawitała niedawno do marketu Carrefour w warszawskim CH Reduta. Wyjątkowy pomysł został zainspirowany symboliką przejścia do magicznego świata Krupnika, gdzie tradycyjna polska
Rema Days Warsaw 2018
W dniach 7-9.02.2018r. odbyły się coroczne Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, podczas których zaprezentowaliśmy szeroki wachlarz naszych produktów- w tym nowe, rozszerzone wersje opatentowanych w zeszłym roku Klik Klaków.
Zajęliśmy II miejsce w Międzynarodowym konkursie.
Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie zwycięzców w konkursie organizowanym przez Cola Cola na Spektakularne dzieło sztuki z butelek COCA-COLA.
Nowości: podsumowanie pierwszego półrocza 2017r.
Rok 2017 upływa dla POSM Factory pod znakiem współpracy z Coca-Cola HBC Polska. W ciągu ostatnich miesięcy mieliśmy przyjemność uczestniczyć w różnych projektach naszego klienta.
Targi Euroshop 2017 w Dϋsseldorfie
W dniach 5-9.03.2017r. braliśmy udział jako wystawca na międzynarodowych targach Euroshop w Dϋsseldorfie. W ciągu 5 dni mieliśmy okazję przedstawić POSM Factory szerokiej grupie odwiedzających z różnych krajów.
Powitanie
Witamy na nowej odsłonie strony POSM Factory! Miło nam poinformować Państwa o możliwości głębszego zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami jak i technologiami wykonania.