Tworzymy systemy Point of Sale
Aluminium
Z profili aluminiowych wykonywane są stelaże lżejszych konstrukcji, ramy lightboxów oraz drobne elementy standów i ekspozytorów. W miejscach wymagających wysokiej estetyki wykonania stosujemy aluminium anodowane.
Drewno i materiały drewnopochodne
Jako drewniany materiał konstrukcyjny najczęściej stosowana jest sklejka. Wykonuje się z niej elementy takie jak półki i nogi ekspozytorów. Lite drewno wykorzystywane jest między innymi na podstawy promocyjnych standów naladowych.
Stal
Materiał stosowany na ramy masywniejszych konstrukcji, kompletne ekspozytory oraz elementy nośne standów. W zależności od potrzeb używamy stali konstrukcyjnej malowanej proszkowo lub stali nierdzewnej.
Szkło
Z tafli szklanych wykonuje się płaskie elementy wymagające najwyższej przejrzystości i odporności na zarysowania powierzchni, oraz transparentne elementy produktów premium.
Tektury faliste
Tektura falista to wytwór papierniczy, który jest kombinacją specjalnych papierów odpowiednio sklejonych do siebie
Tektury lite
Na rynku występuje wiele rodzajów tektur litych. Najpopularniejsze z nich to tektury celulozowe i makulaturowe.
Tworzywa sztuczne
Wykonuje się z nich obudowy, stojaki na materiały reklamowe, maskowania, transparentne osłony grafik, całe standy oraz wiele innych. W zależności od przeznaczenia używamy tworzyw takich jak Plexi, HIPS, PVC, ABS, PA i wiele innych.